Gang Białasów FCI - Owczarek Szwajcarski

Szukasz Szczeniaka Owczarka Szwajcarskiego?

Jesteśmy małą hodowlą, która zajmuje się hodowaniem najwyższej jakości białych owczarków szwajcarskich. Wszystkie nasze psy są cenionymi i kochanymi członkami rodziny.

Nasze szczeniaki czekają na nowych właścicieli, którzy będą gotowi je pokochać i zapewnić im wyjątkowe życie pełne miłości i radości.

Hodowla Owczarków Szwajcarskich

Poznaj Naszą Hodowlę Owczarków

Odkad Pamietam w Moim Domu Byly Psy...

Małe i średnie – zawsze kochane i traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny. W białych owczarkach szwajcarskich (BOSACH) zakochałam się dosłownie od pierwszego spojrzenia. Spełniały wszystkie moje marzenia o psie.

Zapraszam Cię do naszej małej, domowej hodowli, gdzie psy cieszą się pełnym życiem razem z nami. Najważniejsze dla nas jest dobro naszych szczeniąt, dlatego kładziemy ogromny nacisk na ich prawidłową socjalizację i rozwój. Przeprowadzamy testy PAT, aby najlepiej dopasować nasze szczeniaczki do przyszłych właścicieli i przygotować je do życia w nowych rodzinach.

Jako członkowie ZKwP FCI oddział Chojnice, dbamy o zdrowie naszych psów poprzez odpowiednie żywienie BARFem. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i nauczymy przyszłych właścicieli, jak karmić swojego pupila naturalnymi i zdrowymi składnikami.

Jeśli szukasz wyjątkowego, zdrowego i dobrze socjalizowanego szczeniaczka, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. 

Skontaktuj się z nami i dołącz do naszej rodziny z happy endem.

Co wiecej:
  • Nasza hodowla należy do ZKWP
  • Posiada rodowody FCI – Międzynarodowej Federacji Kynologicznej.
Sila

Sila

Syriusz

Syriusz

Sofia

Sofia

Poznaj

Nasz Gang

Jesteśmy rodzinną hodowlą, w której nasze psy są członkami naszej rodziny i cieszą się najlepszą opieką.

Stella

Stella

Miot - 2023 - Dostępny ✅

Rodzicow ma sie tylko jednych!

Nasi rodzice są doskonale zdrowi, co potwierdzają wyniki badań dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, które osiągnęły najlepszą możliwą ocenę HD-A i ED-0/0. 

Dodatkowo przeszliśmy szereg innych testów, takich jak MDR1, HU, HM i DM, wszystkie o wyniku N/N, co świadczy o naszej doskonałej kondycji i braku chorób genetycznych.

Krotkowłose

W naszym miocie posiadamy krótkowłose owczarki szwajcarskie, które cechują się żywym i pełnym energii charakterem. Te psy są bardzo inteligentne i łatwo się je uczy, co czyni je idealnymi towarzyszami dla rodzin z dziećmi.

Długowłose

W naszym miocie posiadamy również długowłose owczarki szwajcarskie, które są bardzo oddane swoim właścicielom i uwielbiają spędzać czas w ich towarzystwie. Te psy są bardzo spokojne i cierpliwe, a ich długa sierść dodaje im jeszcze więcej uroku.

Ojciec Syriusz z Chaty Leona

Ten młodzieżowy champion Polski jest psem o niezwykłym usposobieniu. Jego pozytywna energia i radość są odczuwalne już w chwili, gdy wkracza do pomieszczenia. Uwielbia także bawić się z dziećmi.

Matka Sila Boski Biały Dom

Sunia jest w trakcie uzyskiwania tytułu Championa Polski. Jej sierść jest średniej długości. Charakteryzuje ją wyważona i rozważna osobowość, a spryt jest jej silną stroną.

Matka Stella Gang Białasów

Nasza sunia jest Junior Championką Macedonii i Junior Championką Węgier. Ma już rozpoczęty Championat Polski. Jej szata jest krótka i gładka. Charakter suni to personifikacja opiekuńczej mamy, a jej więź z domownikami jest silna i niezachwiana.

Ojciec Ikar Boski Biały Dom

Jest wyjątkowym okazem, posiadającym prestiżowe tytuły Interchampiona, Grand Championa Mołdawii, Grand Championa Macedonii, Grand Championa Bułgarii i Championa Polski. Jego wyjątkowy charakter i opiekuńcze nastawienie sprawiają, że jest idealnym towarzyszem dla każdej rodziny.

Matka Sofia Boski Biały Dom

Rozpoczęła swój Championat Polski. Ta krótkowłosa sunia uwielbia być w centrum uwagi i spędzać czas z ludźmi, można ją nazwać prawdziwym "kanapowcem".

Cos specjalnego dla naszych klientow ⭐

Asysta Po Zakupie

Zawsze jesteśmy dostępni dla naszych klientów i zapewniamy im wsparcie na każdym etapie wychowania szczeniaka.

Nie pozostawiamy nikogo samemu z pytaniami i wątpliwościami, jesteśmy zawsze gotowi udzielić rady i pomocy.

Chipowane Psy

Nasze szczeniaki będą w pełni przygotowane do nowego domu, zostaną zachipowane, wyposażone w metrykę ZKwP i książeczkę zdrowia, która będzie obowiązywać tylko na terenie naszego kraju.

Są również poddane szczepieniom i odrobaczeniom odpowiednio do ich wieku, aby mieć pewność, że są zdrowe i gotowe do rozpoczęcia nowego życia w swoim nowym domu.

Wyprawka

Nasze szczenięta są dostarczane wraz z kompletną wyprawką, w skład której wchodzą niezbędne akcesoria i produkty, a także dodatkowa niespodzianka, która pozwoli im poczuć się jak u siebie w domu.

Paszport

Dla naszych klientów, którzy tego wymagają, jesteśmy w stanie przygotować paszporty dla ich szczeniąt, aby umożliwić im swobodne podróżowanie.

Aktualnie dostepne

(ostatnia aktualizacja, 22 Maj 2023)

Szczeniaczki Starsze

Starsze szczeniaki to prawdziwe skarby! W wieku, w którym aktualnie się znajdują, skorzystały z okazji do nauki podstawowych komend, co wpłynęło na ich zrównoważenie i zdrowie psychiczne.

Specjalnie dla przyszłych właścicieli, nasze szczeniaki już teraz potrafią reagować na komendy przywołania, dzięki czemu opieka nad nimi jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Szczeniaki przeszły także naukę czystości, co oznacza, że zawsze powiadomią właściciela, gdy będą potrzebować wyjść na zewnątrz. Te inteligentne i uważne stworzenia słuchają swojego właściciela i stanowią prawdziwe połączenie uroku i zrównoważenia.

Szczeniaczki Młodsze

Nasze młodsze szczeniaki są już nauczone podstawowej komendy przywołania, co oznacza, że reagują na głos swojego właściciela. Dzięki temu, można z nimi łatwo pracować i opiekować się nimi.

Od samego początku, nasze szczeniaki są również przygotowywane do nauki czystości, aby sygnalizować swoje potrzeby fizjologiczne i nie załatwiać się w domu. To pozwala na łatwe i szybkie wprowadzenie ich w domowe obowiązki i utrzymywanie czystości w mieszkaniu.

Zadaj nam pytania 🙂

Napisz do nas!

Lokalizacja

Recenzje

Najnowsze Opinie

Jeśli zastanawiasz się czy to odpowiednie miejsce, aby kupić pieska. Zapoznaj się z opiniami naszych klientów, mówią same za siebie!

Krzysztof Łączyński
Krzysztof Łączyński
2023-02-04
Robert Praciak
Robert Praciak
2023-02-03
Super hodowla
Patrycja Gerbatowska
Patrycja Gerbatowska
2022-11-30
Piotr Różyło
Piotr Różyło
2021-12-26
Bardzo profesjonalna hodowla ludzi z pasją! Polecam!
Stadnina Champion
Stadnina Champion
2020-09-14
Piękne, zadbane psy.
wata131313
wata131313
2020-05-22
Świetni ludzie, oraz warunki jakie stwarzają psom, szczerze polecam!
prezes od prezesa
prezes od prezesa
2019-09-01
Najlepsze miejsce😉
1st Gear Club
1st Gear Club
2019-05-18
Damian Klemann
Damian Klemann
2019-03-25
Przesympatyczna Hodowczyni, pieski zadbane i bardzo grzeczne.
Adrianna Kłosowska
Adrianna Kłosowska
2019-03-24
Najpiękniejsze pieski! 😍

Gang Białasów FCI

Nasze Social Media

Chcesz wiedzieć co się aktualnie u nas dzieje? Polub naszego Facebooka i bądź z nami w stałym kontakcie!

Zdjęcia

Galeria Gangu

Prosimy wygodnie rozsiąść się w fotelu, najlepiej samotnie, aby nic i nikt nie przeszkodził w oglądaniu tych słodziaków.