Gang Białasów FCI - Owczarek Szwajcarski

Szukasz Szczeniaka Owczarka Szwajcarskiego?

Jesteśmy małą hodowlą, która zajmuje się hodowaniem najwyższej jakości białych owczarków szwajcarskich. Wszystkie nasze psy są cenionymi i kochanymi członkami rodziny.

Nasze szczeniaki czekają na nowych właścicieli, którzy będą gotowi je pokochać i zapewnić im wyjątkowe życie pełne miłości i radości.

Hodowla Owczarków Szwajcarskich

Poznaj Naszą Hodowlę Owczarków

Odkad Pamietam w Moim Domu Byly Psy...

Małe i średnie – zawsze kochane i traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny. W białych owczarkach szwajcarskich (BOSACH) zakochałam się dosłownie od pierwszego spojrzenia. Spełniały wszystkie moje marzenia o psie.

Zapraszam Cię do naszej małej, domowej hodowli, gdzie psy cieszą się pełnym życiem razem z nami. Najważniejsze dla nas jest dobro naszych szczeniąt, dlatego kładziemy ogromny nacisk na ich prawidłową socjalizację i rozwój. Przeprowadzamy testy PAT, aby najlepiej dopasować nasze szczeniaczki do przyszłych właścicieli i przygotować je do życia w nowych rodzinach.

Jako członkowie ZKwP FCI oddział Chojnice, dbamy o zdrowie naszych psów poprzez odpowiednie żywienie BARFem. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i nauczymy przyszłych właścicieli, jak karmić swojego pupila naturalnymi i zdrowymi składnikami.

Jeśli szukasz wyjątkowego, zdrowego i dobrze socjalizowanego szczeniaczka, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. 

Skontaktuj się z nami i dołącz do naszej rodziny z happy endem.

Co wiecej:
  • Nasza hodowla należy do ZKWP
  • Posiada rodowody FCI – Międzynarodowej Federacji Kynologicznej.
Sila

Sila

Syriusz

Syriusz

Sofia

Sofia

Poznaj

Nasz Gang

Jesteśmy rodzinną hodowlą, w której nasze psy są członkami naszej rodziny i cieszą się najlepszą opieką.

Stella

Stella

Miot - Jesien 2023 - Dostępny ✅

Rodzicow ma sie tylko jednych!

Nasi rodzice są doskonale zdrowi, co potwierdzają wyniki badań dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, które osiągnęły najlepszą możliwą ocenę HD-A i ED-0/0. 

Dodatkowo przeszliśmy szereg innych testów, takich jak MDR1, HU, HM i DM, wszystkie o wyniku N/N, co świadczy o naszej doskonałej kondycji i braku chorób genetycznych.

Krotkowłose

W naszym miocie posiadamy krótkowłose owczarki szwajcarskie, które cechują się żywym i pełnym energii charakterem. Te psy są bardzo inteligentne i łatwo się je uczy, co czyni je idealnymi towarzyszami dla rodzin z dziećmi.

Długowłose

W naszym miocie posiadamy również długowłose owczarki szwajcarskie, które są bardzo oddane swoim właścicielom i uwielbiają spędzać czas w ich towarzystwie. Te psy są bardzo spokojne i cierpliwe, a ich długa sierść dodaje im jeszcze więcej uroku.

Ojciec Syriusz z Chaty Leona

Ten młodzieżowy champion Polski jest psem o niezwykłym usposobieniu. Jego pozytywna energia i radość są odczuwalne już w chwili, gdy wkracza do pomieszczenia. Uwielbia także bawić się z dziećmi.

Matka Sila Boski Biały Dom

Sunia jest w trakcie uzyskiwania tytułu Championa Polski. Jej sierść jest średniej długości. Charakteryzuje ją wyważona i rozważna osobowość, a spryt jest jej silną stroną.

Matka Stella Gang Białasów

Nasza sunia jest Junior Championką Macedonii i Junior Championką Węgier. Ma już rozpoczęty Championat Polski. Jej szata jest krótka i gładka. Charakter suni to personifikacja opiekuńczej mamy, a jej więź z domownikami jest silna i niezachwiana.

Ojciec Ikar Boski Biały Dom

Jest wyjątkowym okazem, posiadającym prestiżowe tytuły Interchampiona, Grand Championa Mołdawii, Grand Championa Macedonii, Grand Championa Bułgarii i Championa Polski. Jego wyjątkowy charakter i opiekuńcze nastawienie sprawiają, że jest idealnym towarzyszem dla każdej rodziny.

Matka Sofia Boski Biały Dom

Rozpoczęła swój Championat Polski. Ta krótkowłosa sunia uwielbia być w centrum uwagi i spędzać czas z ludźmi, można ją nazwać prawdziwym "kanapowcem".

Gang Białasów FCI

Nasze Social Media

Chcesz wiedzieć co się aktualnie u nas dzieje? Polub naszego Facebooka i bądź z nami w stałym kontakcie!

Cos specjalnego dla naszych klientow ⭐

Asysta Po Zakupie

Zawsze jesteśmy dostępni dla naszych klientów i zapewniamy im wsparcie na każdym etapie wychowania szczeniaka.

Nie pozostawiamy nikogo samemu z pytaniami i wątpliwościami, jesteśmy zawsze gotowi udzielić rady i pomocy.

Chipowane Psy

Nasze szczeniaki będą w pełni przygotowane do nowego domu, zostaną zachipowane, wyposażone w metrykę ZKwP i książeczkę zdrowia, która będzie obowiązywać tylko na terenie naszego kraju.

Są również poddane szczepieniom i odrobaczeniom odpowiednio do ich wieku, aby mieć pewność, że są zdrowe i gotowe do rozpoczęcia nowego życia w swoim nowym domu.

Wyprawka

Nasze szczenięta są dostarczane wraz z kompletną wyprawką, w skład której wchodzą niezbędne akcesoria i produkty, a także dodatkowa niespodzianka, która pozwoli im poczuć się jak u siebie w domu.

Paszport

Dla naszych klientów, którzy tego wymagają, jesteśmy w stanie przygotować paszporty dla ich szczeniąt, aby umożliwić im swobodne podróżowanie.

Aktualnie dostepne

(ostatnia aktualizacja, 24 Kwiecień 2024)

Szczeniaczki Młodsze

Nasze młodsze szczeniaki są już nauczone podstawowej komendy przywołania, co oznacza, że reagują na głos swojego właściciela. Dzięki temu, można z nimi łatwo pracować i opiekować się nimi.

Od samego początku, nasze szczeniaki są również przygotowywane do nauki czystości, aby sygnalizować swoje potrzeby fizjologiczne i nie załatwiać się w domu. To pozwala na łatwe i szybkie wprowadzenie ich w domowe obowiązki i utrzymywanie czystości w mieszkaniu.

Skontaktuj sie z nami 🙂

Napisz do nas!

Lokalizacja

Recenzje

Najnowsze Opinie

Jeśli zastanawiasz się czy to odpowiednie miejsce, aby kupić pieska. Zapoznaj się z opiniami naszych klientów, mówią same za siebie!

Krzysztof Łączyński
Krzysztof Łączyński
2023-02-04
Robert Praciak
Robert Praciak
2023-02-03
Super hodowla
Patrycja Gerbatowska
Patrycja Gerbatowska
2022-11-30
Piotr Różyło
Piotr Różyło
2021-12-26
Bardzo profesjonalna hodowla ludzi z pasją! Polecam!
Stadnina Champion
Stadnina Champion
2020-09-14
Piękne, zadbane psy.
wata131313
wata131313
2020-05-22
Świetni ludzie, oraz warunki jakie stwarzają psom, szczerze polecam!
prezes od prezesa
prezes od prezesa
2019-09-01
Najlepsze miejsce😉
1st Gear Club
1st Gear Club
2019-05-18
Damian Klemann
Damian Klemann
2019-03-25
Przesympatyczna Hodowczyni, pieski zadbane i bardzo grzeczne.
Adrianna Kłosowska
Adrianna Kłosowska
2019-03-24
Najpiękniejsze pieski! 😍

Zdjęcia

Galeria Gangu

Prosimy wygodnie rozsiąść się w fotelu, najlepiej samotnie, aby nic i nikt nie przeszkodził w oglądaniu tych słodziaków.